Doprava a svoz

Lesní klub pro děti Napísek je snadno dostupný. Najdete nás na kraji lesa u obce Kukle. Popis cesty do lesní školky zde. Děti můžete dovážet autem nebo využít autobusovou dopravu. Zastávka autobusu je necelých 5 minut pěšky od zázemí lesní školky. Autobusy jezdí ze směru Litomyšl i ze Svitav. Jízdní řády autobusů najdete na IDOS.

SVOZ

Nabízíme svoz dětí autobusem ze Svitav a z Litomyšle.

Ze Svitav je svoz možný v pondělí, úterý a ve  středu. Autobus jede ze zastávky č.1 v 8:15hod. Je potřeba, aby děti byli na zastávce alespoň o 5minut dříve, aby bylo možné děti v klidu předat průvodci. Děti se odpoledne vyzvedávají v 16:45 hod, taktéž na autobusovém nádraží ve Svitavách. Cesta autobusem se hradí zvlášť, každé ráno při předání dítěte průvodci. Jedna cesta stojí 6 Kč.

Z Litomyšle je svoz možný v pondělí. Autobus jede ze zastávky č.6 v 8:12hod. Je potřeba, aby děti byli na zastávce alespoň o 5minut dříve, aby bylo možné děti v klidu předat průvodci. Děti se odpoledne vyzvedávají v 16:50 hod, taktéž na autobusovém nádraží v Litomyšli.

SPOLUJÍZDA

Nabízejí se i další různé varianty, jak děti dopravit do lesní školky. Například spolujízdy dětí autem ze stejných míst bydliště.  Jsme rádi za to, když se rodiče mezi sebou domlouvají a děti si vzájemně do školky vozí. Je to pohodlné pro všechny zúčastněné strany.

Jak se k nám dostanete?

V obci Kukle se dáte na stranu, kde je autoopravna (tam můžete i nechat auto). Dál nebudete pokračovat po asfaltové silnici, ale dáte se rovně po polní cestě. Minete dům na levé a pravé straně a potom už vás cesta povede podél louky k lesu. Zde je velký val a napravo za ním najdete naše zázemí - dřevěnou chatu.

Facebook