Bydlení a ostatní

** ALTER-NATIVA - NEJEN O EKO BYDLENÍ **

Jurty, eko vesnice, slaměnné domy a mnoho dalších zajímavých informací o bydlení v přírodě a s přírodou, přírodním stavitelství apod. Na webu je nejen sekce Inzerce, kde bývají opravdu zajímavé nabídky a poptávky, ale také Kalendář akcí - přednášky, besedy aj.

ODKAZ NA ALTER-NATIVA

** V JURTĚ NA KRAJI BRNA? PROČ NE **

První jurty přivezli z Mongolska kvůli zimnímu kurzu, pak se do jedné z nich přestěhovali a dnes je prodávají i dalším zájemcům. O radostech, ale i úskalích tohoto netradičního bydlení vědí hodně a umí o tom velmi poutavě povídat. Libora Macka a jeho přítelkyni Veroniku Hajníkovou jsem navštívila v Brně na Kamenném vrchu, v jurtě, kde už dva roky žijí.

ODKAZ NA ČLÁNEK O BYDLENÍ V JURTĚ V BRNĚ

** PRAVÝ DOMÁCÍ ČASOPIS **

Je otevřený prostor, na který se nabalují další a další témata, další a další autoři, další a další tipy. A jedno máme společné. Chceme psát o věcech, které jsou skutečné. Zdá se nám totiž, že se o nich nejen málo píše, ale že se vůbec málo žijí.

Pravý domácí časopis je obyčejný se všemi pozitivy a negativy, která si pod tímto slovem můžete představit. Takový už zůstane. My ho za to máme rádi. A udělá nám radost, když to tak pocítíte i vy, naši praví domácí čtenáři.

ODKAZ NA PRAVÝ DOMÁCÍ ČASOPIS

 

Facebook