Mapa

KUDY DO NAPÍSKU?

Naše zázemí najdete mezi obcemi Javorník a Kukle, v bývalém pískovém lomu.

POZOR! Nyní se nedá dojet až ke školce. Parkujte prosím v obci (např. před autoopravnou nebo na parkovišti u hřiště). Děkujeme!

 

Když jedete autobusem

 

Do školky ze Svitav: Místo je dobře dostupné autobusovou dopravou z měst Svitavy i Litomyšl (zástávka Kukle). Po vystoupení z autobusu ze směru Svitavy se dáte doprava, projdete kolem autoopravny, půjdete stále rovně (cca po asfaltové cestě(cca 30 m), která se pak změní na nezpevněnou lesní cestu (cca 500 m). Ta Vás dovede až k chatě. Cestou uvidíte cedulky s Napískem. Jízdní řády autobusů najdete na IDOS.

Do školky z Litomyšle: Místo je dobře dostupné autobusovou dopravou z Litomyšle (zástávka Kukle). Po vystoupení z autobusu ze směru Litomyšl přejdete k autoopravně,  půjdete stále rovně po asfaltové cestě (cca 30 m), která se pak změní na nezpevněnou lesní cestu (cca 500 m). Ta Vás dovede až k chatě. Cestou uvidíte cedulky s Napískem. Jízdní řády autobusů najdete na IDOS.

 

Když jedete autem

 

Do školky ze Svitav: Pojedete směr Javorník až do obce Kukle, kde se hned první odbočku za zastávkou dáte doprava. Parkujte prosím v obci (ideálně u autoopravny nebo na parkovišti u hřiště). Do školky se nyní nedá najet. 


Do školky z Litomyšle: Pojedete směr Svitavy až do obce Kukle, kde se dáte doleva druhou odbočku - u zastávky autobusu. Parkujte prosím v obci (ideálně u autoopravny nebo na parkovišti u hřiště). Do školky se nyní nedá najet. 


Facebook