Mapa

KUDY DO NAPÍSKU?

Naše zázemí najdete mezi obcemi Javorník a Kukle, v bývalém pískovém lomu.

 

Když jedete autobusem

 

Do školky ze Svitav: Místo je dobře dostupné autobusovou dopravou z měst Svitavy i Litomyšl (zástávka Kukle). Po vystoupení z autobusu ze směru Svitavy se dáte doprava, projdete kolem autoopravny, půjdete stále rovně (cca po asfaltové cestě(cca 30 m), která se pak změní na nezpevněnou lesní cestu (cca 500 m). Ta Vás dovede až k chatě. Cestou uvidíte cedulky s Napískem. Jízdní řády autobusů najdete na IDOS.

Do školky z Litomyšle: Místo je dobře dostupné autobusovou dopravou z Litomyšle (zástávka Kukle). Po vystoupení z autobusu ze směru Litomyšl přejdete k autoopravně,  půjdete stále rovně po asfaltové cestě (cca 30 m), která se pak změní na nezpevněnou lesní cestu (cca 500 m). Ta Vás dovede až k chatě. Cestou uvidíte cedulky s Napískem. Jízdní řády autobusů najdete na IDOS.

 

Když jedete autem

 

Do školky ze Svitav: Pojedete směr Javorník až do obce Kukle, kde se hned první odbočku za zastávkou dáte doprava. Pak jedete stále rovně (cca 30m po asfltové cestě, která se změní na nezpevněnou lesní cestu cca 500m). Zejména v zimních měsících nebo když prší je vhodné nezajíždět až do lesa, ale nechat auto stát na kraji lesa nebo na asfaltové silnici.


Do školky z Litomyšle: Pojedete směr Svitavy až do obce Kukle, kde se dáte doleva druhou odbočku - u zastávky autobusu. Pak jedete stále rovně (cca 30m po asfltové cestě, která se změní na nezpevněnou lesní cestu cca 500m). Zejména v zimních měsících nebo když prší je vhodné nezajíždět až do lesa, ale nechat auto stát na kraji lesa nebo na asfaltové silnici.


Facebook