Klubík

Klubík v Napísku

Volnočasová aktivita pro rodiče s dětmi 0 - 4 roky.

 
Klubík Napísek je zaměřen na nejmenší děti, které se svými rodiči přicházejí trávit svůj čas v přírodě. Tento pobyt je výborný pro společné poznávání a zkoumání přírody dítěte s rodičem, volné hraní si a tvořeníSmyslem je, aby se i rodič zapojil do iniciativ svého dítěte, jako průvodce nikoliv jako dohlížitel.
 
Klubík se skládá z programové části cca 1 hod a pak z volných aktivit. Programová část je zaměřena na vnímání krásy a poetiky přírody skrze příběhy, něžné doteky, pozorování a zážitky spojené s dětskou fantazií a představivostí. Také na vnímání hodnoty přírody ve vlastním životě, na poznání sebe sama.
 
V roce 2016 v rámci projektu "Úkryt mezi stromy" vznikly v zázemí klubu různé dílny (bahenní kuchyňka, dědečkova dílna, zahrádka), kde mohou děti realizovat své potřeby.
 
V roce 2018 vznikl projekt "Vzory rozšiřují obzory", který zasahuje do programu školky i klubíku. Nabízí zajímavé vhledy do práce různých odborníků a řemeslníku pracujících s přírodními materiály, což může obohatit jak děti tak rodiče. Navíc v zázemí zůstanou zajímavé artefakty jejich práce, na kterých se mohou rodiče a děti také podílet.
 
Oba projekty byly podpořené z fondů Ministerstva životního prostředí
 


 
Cena Klubíku je 50,- Kč/dítě/dopoledne
Klubík je v provozu každý PÁTEK: 9:00 - 12:00 hod v zázemí Lesního klubu Napísek.

Kde nás najdete

Kontakty

Facebook