Lesní klub pro děti Napísek je snadno dostupný. Najdete nás na kraji lesa u obce Kukle. Popis cesty do lesní školky zde. Děti můžete dovážet autem nebo využít autobusovou dopravu. Zastávka autobusu je necelých 5 minut pěšky od zázemí lesní školkyJízdní řády autobusů najdete na IDOS.

SVOZ

Nabízíme svoz dětí autobusem ze Svitav (čtvrtek a pátek). Děti je třeba předat průvodci nejpozději 5 minut před odjezdem autobusu. Jízdenky nejsou zahrnuty ve školkovném a hradí se zvlášť. Příspěvek na jízdné 200 Kč za pololetí.

SVOZ SVITAVY

  • čtvrtek a pátek
  • autobus jede ze zastávky č.1 v 8:17 hod
  • návrat v 16:07 hod

SPOLUJÍZDA

Nabízejí se i další různé varianty, jak děti dopravit do lesní školky. Například spolujízdy dětí autem ze stejných míst bydliště.  Jsme rádi za to, když se rodiče mezi sebou domlouvají a děti si vzájemně do školky vozí. Je to pohodlné pro všechny zúčastněné strany.

Jak se k nám dostanete?

V obci Kukle se dáte na stranu, kde je autoopravna. Dál  nebudete pokračovat po asfaltové silnici, ale dáte se rovně po polní cestě (po zelené turistické značce). Minete dům na levé a pravé straně a potom už vás cesta povede podél louky k lesu. Zde je velký val a napravo za ním najdete naše zázemí - dřevěnou chatu. K lesní školce se nedá dojet autem, parkujte prosím v obci (před autoopravnou nebo na parkovišti u obecního úřadu a hřiště).

Facebook